Certyfikowany pośrednik nieruchomości

Wszystkie te czynności wydają się proste. Jednak szybko okazuje się, że do udanej transakcji potrzebna jest spora wiedza i znajomość rynku nieruchomości. Jej zdobycie wymaga sporo czasu i zrozumienia zawiłości prawnych oraz branżowych.

róg budynku siedziby firmy BTB Properties w okolicach Piaseczna

Co zrobić, aby nie stracić na kupnie lub sprzedaży?

Mamy potrzebną do tego wiedzę i doświadczenie.

Jako pośrednik nieruchomości świadczymy usługi od A do Z, czyli od wyboru i wyceny nieruchomości, aż do sfinalizowania umowy i doradztwa. Dbamy o to, aby transakcja była dla Ciebie korzystna, szybka i bezpieczna.

Naszą agencję prowadzą osoby z doświadczeniem w obrocie nieruchomościami i potrzebną do tego wiedzą. Zajmujemy się rynkiem komercyjnym i mieszkalnym – zarówno pierwotnym, jak i wtórnym.

Nasze możliwości pozwalają na dopasowanie oferty pod każdego klienta z osobna, dzięki czemu nie stracisz czasu na przeglądanie dużych ilości ofert, które nie spełniają Twoich wymagań.

Nasze certyfikaty

Spełniamy wszystkie warunki Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Posiadamy licencję zawodową pośrednika nieruchomości o numerze 24899, wystawioną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości oraz certyfikat Rzetelnej Firmy wystawiony przez KRD.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach. Dzięki temu możemy zapewnić wysoki poziom obsługi i zapewniać coraz lepszą ofertę.